Koupelny-Sota---vas-problem-vyresi-Koupelny-Sota

S příchodem jara zažíváme každý rok nebývalé probuzení tvůrčích sil, které nás nutí alespoň něco měnit, nového budovat třeba ve vlastním bytě. Uklízíme, přestavuje se nábytek a často dojde i na rekonstrukci koupelen.
U známého prodejce a realizátora koupelen na Klatovsku, Koupelny
Šota s.r.o., došlo s letošním jarem také k velké změně. Čeho se týká a co znamená pro zákazníky, na to jsme se ptali jednatele firmy pana Václava Macha.

„Ročně děláme stovky rekonstrukcí koupelen a bytových panelákových jader. Často se na nás zákazníci obraceli, proč třeba v nabídce nemáme dveře, abychom jim také zrekonstruovali kuchyni a že by si ji chtěli vybrat u nás. V kuchyni jsme jim mohli zatím zajistit jen nové rozvody, elektroinstalaci a položit novou dlažbu a obklady, ale samotnou kuchyňskou linku, nový nábytek si museli vybírat a zajišťovat sami jinde.

Sehnat volného truhláře ve správném termínu, nebo vybrat již hotovou kuchyňskou linku ve slušné kvalitě, nebylo vždy pro zákazníky snadné.

Protože jsme dnes velká firma s mnoha zkušenostmi a našim zákazníkům jsme chtěli co nejvíce usnadnit a zpříjemnit rekonstrukci bytu, rozhodli jsme se, že rozšíříme naši nabídku o dodávky a montáž kuchyňského nábytku.“

Jaký nábytek zákazníkům budete nabízet?
„Nechtěli jsme jít cestou laciných a nekvalitních marketových výrobků z Polska a z Číny, ale ani cestou vlastní výroby, která je zdlouhavá a drahá. Našli jsme proto jednoho z největších a nejmodernějších evropských výrobců kuchyní, který splňuje nejpřísnější kvalitativní i ekologické standardy, má přes 1200 zaměstnanců a dlouholeté zkušenosti ve výrobě nábytku. Věříme, že s jeho pomocí se naše kuchyně budou zákazníkům nejen líbit, ale i dobře a dlouho sloužit.“

Myslíte si, že zákazníci vaši nabídku ocení?
„Určitě ji ocení. Divil byste se, jak to bylo pro mnoho zákazníků stresující, když si sami museli vše zajišťovat. Často se potýkali s nekvalitní montáží kuchyně, s termíny i s tím, že podle plánů neseděly přesně rozvody vody, odpadů, plynu nebo elektroinstalace.

Museli se starat o demontáž staré kuchyně a její likvidaci. Tyhle všechny starosti vezmeme na sebe. Zákazník si jen u nás v prodejně, kterou jsme pro tyto účely zrekonstruovali, vybere svoji kuchyni a vše ostatní je na nás. Nakreslíme mu instalační plánek, jak bude kuchyně vypadat a zajistíme všechny rozvody i montáž vybrané kuchyně zkušeným týmem truhlářů, které jsme přijali. Proto když se zákazník rozhodne pro rekonstrukci koupelny i kuchyně, najde vše na jednom místě a svoji kuchyni může mít téměř ihned.“

Nabídnete zákazníkům dost široký výběr kuchyní?
„V naší prodejně v Klatovech−Lubech si již dnes můžete prohlédnout 3 až 4 vzorové kuchyně, tzv. sektorové kuchyně, které jsou na skladě a hodí se především pro rekonstrukce panelákových jader.

Svoji kuchyni si však můžete i naplánovat z nepřeberného množství individuálních úprav, prvků, modifikací a 270 dekorů. Vybírat si můžete z našeho katalogu i s pomocí našeho odborného prodejce slečny Anety Bauerové, která má dlouholeté zkušenosti s prodejem kuchyní. Ráda vás seznámí s možnostmi kuchyně na přání i s výhodami jednotlivých technických řešení. Pro prezentaci máme v prodejně namontovanou technickou kuchyni, kde si zákazníci sami mohou vyzkoušet pomalé otevírání dvířek, čtvrtvýsuvy, kvalitu kování a další různé prvky našich kuchyní i materiály použité pro výrobu. Mohou si také vybrat z velmi široké nabídky elektrických a plynových spotřebičů od všech významných evropských výrobců.“