Koupelny-Sota-Nepomuk-nova-prodejna-2022 (23)

Více než 25letou tradici má klatovská firma Koupelny Šota s.r.o., kterou si většina jejich zákazníků cení nejenom pro možnost velkého výběru v prodávaném sortimentu, ale také pro profesionální a individuální přístup zaměstnanců, jejich vysokou odbornost a ochotu vyhovět všem požadavkům  zákazníků na stavbu, nebo rekonstrukci koupelny, kuchyně, nebo dalších bytových staveb. Oceňována je i pro různé cenové akce a příznivou cenovou politiku.

Firma je známá nejen realizací koupelen a kuchyní v rodinných stavbách, ale i velkých bytových, hotelových a průmyslových investicí. O jejich novém projektu na Nepomucku jsme hovořili s jednateli firmy panem Václavem Machem a Václavem Kopidlanským.

„Protože víme, že každá firma se musí neustále rozvíjet, rozhodli jsme se využít nedávné nabídky a výrazně rozšiřujeme svoji prodejnu v Nepomuku,“ vysvětluje nám pan Mach. „Pobočku  v Nepomuku jsme otevírali před 10 lety v areálu firmy Unibrick. Postupně jsme ji rozšířili do největších možných rozměrů, které nám objekt poskytoval. Bohužel ale vše má své limity. V loňském roce za námi přišel majitel stavebnin a nabídl nám možnost, postavit si vlastní objekt vedle krásné, nové prodejny BILLA, kterou vybudoval. Neměli jsme o čem dlouho přemýšlet a šli do toho.

Po přípravě projektu začala začátkem letošního roku realizace. Trochu v nadsázce jsme si dohodli termín otevření za necelých 5 měsíců od „kopnutí do země“ a tento původně asi šibeniční termín se díky úsilí všech podaří naplnit.“ Pan Václav Kopidlanský tyto informace doplňuje: „Vybudovali jsme pro občany Nepomucka a širokého okolí novou, prostornou vzorkovnu, která je nejen největší v regionu, ale hlavně splňuje parametry moderních obchodů. Jelikož jsme před 2 lety rozšířili svůj sortiment o kuchyně, rozhodli jsme se i v Nepomuku otevřít také nové kuchyňské studio.

Zákazníci uvidí nejen poslední trendy v oblasti koupelen, obklady, dlažby, sanitární vybavení, všechny možné a nemožné doplňky, otopná tělesa, nespočet koupelnového nábytku, ale nově i kuchyně, které budeme mít od nejlevnějších v řádech tisícikorun až po ty luxusní. Zájemci si budou moci prohlédnout nejen samotné kuchyně, které tu budou postavené, ale také moderní kuchyňské spotřebiče a poslední trendy v kuchyňském segmentu.“

„Občané z širokého okolí Nepomucka nebudou muset cestovat do vedlejších okresů a doufáme, že si u nás vyberou.  Samozřejmostí bude poradenský ser vis, grafická 3D vizualizace nejen kuchyní, ale i koupelen a osobní přístup ke každému zákazníkovi,“ říká jednatel pan Václav Mach.

„Další z novinek v nabízeném sortimentu budou plovoucí podlahy, vinylové podlahy, interiérové dveře a mnoho dalšího. Plně doufáme, že se bude nová vzorkovna Koupelny Šota a kuchyní líbit a zákazníci budou spokojeni. Budeme se snažit pokračovat v nastoleném trendu a nabízet kvalitní produkty za rozumné ceny. Přijďte se na zahájení podívat, u nás platí: ‚Pro Váš domov je jen jedna značka – Šota‘,“ shrnuje jednatel pan Václav Kopidlanský.