Koupelny-Sota---Nakupujte-v-listopadu,-nakupujte-chytre

Kdo by nechtěl chytře nakupovat, kdo by nechtěl dostávat dárky? A jde tohle vzájemně spojit? Možná se nad tím zamysleli u firmy Koupelny Šota a aby své zákazníky potěšili a obdarovali, připravili pro ně na listopad zcela mimořádnou nákupní akci nazvanou Dárkový listopad.

Každý, kdo si v jejich koupelnovém studiu v Klatovech−Lubech, Na Šíji 278, nebo v prodejně v Nepomuku, Kozlovická 418, vybere jakékoliv zboží v určité hodnotě, dostane při placení v hotovosti u pokladny okamžitě dárek podle výše nákupu.

Například, když si do domácnosti nakoupíte nové vodovodní a sprchové baterie a jejich hodnota přesáhne 10.000 Kč, máte okamžitě nárok na chytrý mobilní telefon s 5″ obrazovkou IPS 1280×720, na dvě SIM karty s fotoaparátem 8Mpx, GPS a mnoha dalšími přednostmi.

Ještě výkonnější mobilní telefon Samsung Galaxy J3 na vás čeká při nákupu nad 20.000 Kč a když si vyberete zboží s celkovou hodnotou přesahující 40.000 Kč, dostanete u pokladny velmi pěkný a na surfování po internetu ideální tablet Lenovo Yoga.

Pokud se rozhodnete, že na svou přestavbu koupelny si vyberete například obklady, dlažbu, vanu, sprchový kout a baterie v celkové hodnotě přesahující 80.000 Kč, odvezete si nejen vhodný materiál na vlastní rekonstrukci, ale i chytrý televizor nabitý funkcemi Samsung 4K UHD s úhlopříčkou 138 cm. Nemusíte si však vybírat jen z mimořádně široké nabídky obkladů a dlažby od českých i zahraničních výrobců, která vždy odpovídá současným trendům a nejvyšším kvalitativním nárokům, ale můžete si v koupelnovém studiu vybrat i velmi zajímavou dlažbu na rekonstrukci balkonu, terasy, okolí bazénu nebo garážového stání. Také v těchto případech vám odborníci firmy Koupelny Šota rádi poradí a vy si odvezete v listopadu nejen materiál, ale i hodnotný a krásný dárek.

Chytrym nákupem v Dárkovém listopadu u firmy Koupelny Šota tak můžete zabít dvě mouchy jednou ranou: dobře nakoupit a získat dárek, nebo tento dárek využít a věnovat jej jako dárek k Vánocům někomu, koho máte rádi a pro koho byste dárek stejně vybírali. V každém případě však nakoupíte chytře.