Koupelny-Sota---Moderni-i-klasicke-kuchyne-na-miru-i-podle-ceny

O velké novince v nabídce firmy Koupelny Šota s.r.o. jsme naše čtenáře již informovali v dubnovém vydání Rozhledu. Na přání svých zákazníků rozšířila firma svoji činnost i o prodej a montáže kuchyňského nábytku. Při naší nové návštěvě jsme si s odborným prodejcem slečnou Anetou Bauerovou povídali o současné nabídce i některých přednostech kuchyní od firmy Koupelny Šota s.r.o.

„Našim zákazníkům nabízíme kuchyňské linky od dvou výrobců. První je ekonomická třída, kuchyně NEXT pro zákazníky, kteří preferují nízkou cenu. Její velkou výhodou je, že ji můžeme dodat od objednání do 14 dnů. Jednotlivé díly jsou již z výroby namontované, takže je rychlá i samotná instalace na místě. Tyto linky jsou ideálním řešením pro panelákové kuchyně, které nejsou velké ani složité a požadavkem zákazníka je rychlost realizace. Výhodou je také jejich nízká cena, většinou se pohybuje v ceně od 40 do 80 tisíc korun. Jedinou drobnou nevýhodou tohoto řešení je menší nabídka barev dvířek a nemůžeme dělat individuální úpravy na míru.

I tato ekonomická třída kuchyní NEXT je však vybavena velmi kvalitním kováním celosvětového výrobce Blum. Dvířka i šuplíky tak mají nejmodernější a spolehlivé vodicí lišty, panty a výklopy. Se stejně vysokou kvalitou se setkáte i u použitých materiálů a fólií.

Pro zákazníky, kteří si přejí kuchyně na míru a mají zájem o individuální úpravy, nabízíme luxusnější kuchyně DECOPLAN od slovenského výrobce. Jejich velkou výhodou je možnost úpravy na míru a jednotlivé skříňky můžete kombinovat podle
vlastních představ a požadavků. K dispozici je také velký výběr barev, dekorů, úchytek a i zajímavých výsuvů a drátěných programů. Také u této kuchyně je používáno špičkové kování Blum s doživotní zárukou. Myslím si, že u kuchyní DECOPLAN je prakticky nemožné, aby si zákazník nevybral. Limitem jsou jen finanční prostředky. Zájemci musí však počítat s výrobní dobou zhruba 6 týdnů, ale myslím si, že v tomto oboru je to u kuchyní na míru zcela běžná doba.

Určitě velkou výhodou obou druhů kuchyní NEXT i DECOPLAN je to, že to
jsou již z výroby smontované moduly, skříňky, které se jen postaví do kuchyně a vzájemně propojí. Již z výroby je nábytek perfektně spojený, vše dokonale těsní a lícuje, nic se nemusí dělat na koleně, jako je to často nutné u jiných dodavatelů.

Slovenský výrobce kuchyně DECOPLAN má dlouholetou tradici výroby, nejmodernější technologie a je velmi hrdý na svoje kvalitní materiály a výrobní postupy. Nemusíte se proto bát odlupování fólie a podobných neduhů jiných kuchyní.“

Jak probíhá výběr a realizace kuchyní?

„Zájemce by si měl přijít prohlédnout naše vystavené typy kuchyňských linek, které máme v naší vzorkovně Koupelny Šota v Klatovech – Lubech, zda se mu budou líbit. Zde, nebo telefonicky si také můžeme domluvit osobní schůzku, kde se již můžeme
zaměřit na požadavky zákazníka. Na první schůzce projdeme úplně vše. Velikost, barevnost, osvětlení, druh spotřebičů, tvar a materiál dřezu, šuplíky, výklopy, prostě vše, co je spojené s podobou a funkčností nové kuchyně.

První schůzka trvá zhruba hodinu a na druhou si již připravím grafický návrh kuchyně i kompletní cenu. Zákazník si tuto nabídku může v klidu domova prohlédnout a rozhodne se, zda nám zadá výrobu kuchyně. Za grafický návrh se platí tisíc korun, nacenění a zaměření kuchyně je zdarma.

Práci usnadní, když si zákazník na první schůzku přinese okótovaný jednoduchý plánek místnosti, s dveřmi a okny, kam se kuchyně bude montovat.

Do kuchyňských linek samozřejmě můžeme objednat také jakýkoliv spotřebič všech dostupných značek a jakýkoliv dřez. Pokud si však zákazník bude přát jen varnou desku, objednám a prodám mu jen desku. Říkáme tomu kuchyně na klíč. Zákazník se nemusí o nic starat, jen přijde s nápadem a my jej zrealizujeme. Běžná montáž a zapojení je za dva dny hotové. Záruka na linky jsou dva roky, ale protože závady se
prakticky nevyskytují, myslím si, že výrobce nebude dělat problém s výměnou vadného dílu i po záruce.“

Chcete−li změnit podobu, či funkčnost vaší kuchyně, můžete se přijít podívat do vzorkové prodejny firmy Koupelny Šota v Klatovech−Lubech.