Ukázky našich realizací

Náš vozový park

Rekonstrukce bytových jader

Naše firma nabízí zákazníkům kompletní servis při rekonstrukci bytového jádra od návrhu po realizaci. Rekonstrukcí bytových jader se zabýváme již více než 25 let, během nichž jsme provedli stovky přestaveb. Rekonstrukce provádějí naši kmenoví zaměstnanci, kteří jsou odborně vyškoleni a mají letité zkušenosti v potřebných oborech. Cena rekonstrukce je závislá hlavně na konkrétním výběru zákazníka a  požadovaném rozsahu prací od naší firmy. Standardní rekonstrukce bytového jádra trvá 10 pracovních dní, hlavně z důvodu dodržení technologických postupů a celkové kvality díla. Proto rekonstrukci do 5 pracovních dní neprovádíme.

Postup průběhu rekonstrukce

1/ zaměření na místě, upřesnění prací, Vaše požadavky – ZDARMA

2/ Váš výběr materiálu na prodejně v Klatovech nebo na pobočce v Nepomuku

3/ zaslání konkrétní kalkulace spolu s Vámi vybraným materiálem – ZDARMA

4/ po odsouhlasení ceny, případné změně materiálu následuje dohodnutí termínu realizace

5/ podpis SOD s daným termínem a platba 50% z celkové částky na účet

6/ zhotovení rekonstrukce

7/ po dokončení všech prací vystavení konečné faktury a doplatek zbylých 50 % v případě, že nebudou prováděny žádné změny

Obkladačské, sádrokartonářské, instalatérské a ostatní práce

Naše firma je schopna provádět veškeré práce týkající se staveb včetně zhotovení SDK podhledů, příček, rozvody vody, odpadů, elektroinstalace, práce topenářské a to vždy v profesionální kvalitě s vlastními zaměstnanci. Kromě rekonstrukcí jader se zabýváme hlavně celkovými realizacemi developerských projektů – např. výstavba více než 350 bytů v Klatovech na Domažlickém a Plánickém předměstí, Rezidence Javor na Železné Rudě, bytové domy Sylván v Plzni a mnoho významných staveb po celých Čechách.  Zakládáme si na kvalitě prováděných prací a spokojenosti zákazníka od výběru po realizaci. Můžete se na nás obrátit s jakýmkoliv požadavkem od novostavby, přes přestavbu až realizaci velkého rozsahu jako například námi realizované Centrum Škodovka Klatovy. Veškeré práce výše uvedené se vztahují jen na materiál zakoupený na našich vzorkovnách.

Montáže a instalace kuchyní

Naše firma NOVĚ zařadila do sortimentu taktéž prodej kuchyňských linek včetně kompletního vybavení spotřebiči. Jelikož zákazníci přicházejí s přáním nejen si kuchyni zakoupit, ale hlavně odborně namontovat, zapojit spotřebiče a kuchyni předat hotovou a smontovanou, rozšířili jsme práce i o odborné montáže kuchyňských linek zakoupených u nás na vzorkovnách. Zákazník od nás dostane nejen grafický návrh, po jehož odsouhlasení a cenovém návrhu se kuchyně objedná, ale i kompletní rozpočet na odbornou montáž kuchyně a veškeré záruky na funkčnost včetně poradenství, jak správně novou kuchyň používat.

3D vizualizace koupelen a kuchyní

Chcete vědět, jak bude vypadat Vaše nová koupelna nebo kuchyně ještě před realizací? Všechny Vaše obavy o budoucí vzhled řeší 3D vizualizace a uvidíte vše ještě před samotnou realizací. Níže Vám zodpovíme nejčastěji kladené otázky.

Jak probíhá zadání a zpracování?

– předložení přesných rozměrů prostorů (okótovaný půdorys a řez), předběžná konzultace rozmístění zařizovacích předmětů, potřebných prací

– v našich vzorkovnách si vyberete obklady, dlažbu, zařizovací předměty, v případě kuchyně dvířka, pracovní desku, spotřebiče

– zaplacení zálohy na graf. vizualizaci

– vytvoření 3D grafické vizualizace, která Vám bude zaslána e-mailem nebo vytištěna ( min. 2 pohledy + celkový pohled)

– po odsouhlasení graf. návrhu zpracování cenové kalkulace

Dodací lhůta graf. vizualizace je do 7 dnů od odevzdání zadání, rozměrů a Vašeho výběru.

Cena grafické vizualizace pro koupelnu je 1500,- Kč (za 1 návrh – při změnách +500,-Kč /změna) a při realizaci Vám 500,- Kč vrátíme zpět. Při objednávce nad 50.000,- Kč Vám bude vrácena celá částka za grafickou vizualizaci.

Cena grafické vizualizace pro návrh kuchyňské linky je 1000,- Kč. Při realizaci Vám 1000,- Kč vrátíme zpět.

Kontakty na 3D zpracování:

koupelny:  vizualizace@koupelnysota.cz
kuchyně:    kuchyne@koupelnysota.cz

Back to Top