Koupelny-Sota---Kuchyne-dela-radost

Po měsíci jsme opět navštívili obchodní centrum se vzorkovnou firmy Koupelny Šota v Klatovech−Lubech, které svoji nabídku rozšířilo v letošním roce o prodej a montáže kuchyni. O nabídce a prvních zkušenostech jsme si povídali se slečnou Anetou Bauerovou, odborným prodejcem kuchyní.

„O kuchyně TRENDY a DECOPLAN, které jsou v naší nabídce, je opravdu velký zájem. Namontovali jsme jich již několik desítek a všichni zákazníci jsou spokojeni,“ potvrzuje první zkušenosti slečna Bauerová.

„Největší zájem je samozřejmě o ekonomickou třídu TRENDY, která se svojí
základní délkou 2,4 metru se ideálně hodí především do menších panelákových kuchyní. Zákazníci si ji většinou vybírají současně s rekonstrukcí celého bytového jádra. To je ideální řešení, protože s přestavbou koupelny a WC můžeme rekonstruovat i všechny technické instalace, vodu, elektriku, odpady a všechno přesně sedí a funguje, jak má.

Zákazník si může samozřejmě kuchyňskou linku u nás jen koupit a instalovat sám, ale tam často narazí na problém nevyhovujících nebo starých rozvodů elektriky, vody či odpadů a oprava svépomocí často také nedopadne dobře.

Zákazníci podle našich zkušeností také oceňují, že i když TRENDY je levná kuchyňská linka, jejíž cena začíná na 15 tisících
korunách, nabízí už velmi kvalitní řešení pomalých dojezdů šuplíků, různých způsobů otevírání dvířek horních skříněk – do stran i nahoru, prosklených i plných.

Kvalitní jsou i materiály použité při výrobě. V prodeji kuchyní se již pohybuji několik let, a proto jsem přesvědčená, že u nás za svoje peníze
dostane zákazník to nejlepší a hlavně nejkvalitnější, co je v současné době na trhu.“

Trošku jiná situace je u luxusnějšího typu kuchyně DECOPLAN od slovenského výrobce, která se vyrábí a montuje na míru z velice velkého výběru modulů, technických provedení různých výsuvů a otočných dílů,
výklopných mechanismů a drátěných programů, rozdělovníků a s nabídkou až 270 dekorů, lakovaných, matných, přírodních i různých typů
hran. Tyto kuchyně se objednávají především do novostaveb rodinných domů, kde jsou již instalace hotové, tam je třeba dobře kuchyni zaměřit.

„Doporučuji proto zákazníkům, aby si udělali na výběr dostatek času, předem si u nás dohodli návštěvu, při které si udělají základní představu o kuchyních DECOPLAN, já je seznámím s kompletní nabídkou, ukážu jim většinu technických řešení a poradím jim, které jim budou maximálně vyhovovat a usnadňovat užívání. Vybrat si mohou i z velmi široké nabídky spotřebičů od nejlevnějších po nejdražší.

Mohu je také seznámit se zkušenostmi mnoha zákazníků, aby se vyvarovali špatných rozhodnutí,“ vysvětluje slečna Bauerová.

„Po zaměření vypracuji grafický návrh a cenovou kalkulaci, která je zdarma. Jsem ráda, když zákazníkům mohu dobře poradit, protože každou novou kuchyni beru i jako svoji vizitku a radost a spokojenost zákazníků s výsledkem mě těší, jako by to byla moje vlastní kuchyně.

Jen prosím zájemce, aby se včas objednali a udělali si i čas na výběr a počítali s tím, že především u kuchyní DECOPLAN, které jsou náročnější na výrobu i montáž, je nutné počítat s tím, že se plánují montáže i měsíc a půl dopředu. Kdo chce novou kuchyni na podzim, má nejvyšší čas ji začít vybírat.“